Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Botola 2 logó
Morocco · 2026/27 szezon

Botola 2 2026/27: eredmények, tabella és program

Botola 2 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 6.

Mérkőzés
48
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 6
Helyi adat
2026. 11. 01. 01:18
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
48 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 0,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek59 másodperce

Csapat0
Mérkőzés48
Befejezett42
Élő0
Következő6
Aktuális fordulóRegular Season - 6

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Botola 2 2026/2027

42 meccs
Befejezett meccs42
Gól / meccs2,40
BTTS54,8%
Over 2,545,2%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Yacoub El Mansour62,331,500,6750,0%33,3%
2Ittihad Khemisset42,251,250,7550,0%50,0%
3Wydad Fès62,172,171,0050,0%66,7%
4Olympique Dcheïra62,171,830,8350,0%50,0%
5USM Oujda61,831,331,3383,3%50,0%
6Olympique Safi51,601,001,0040,0%20,0%
7Stade Marocain41,501,001,0050,0%50,0%
8El Massira61,331,171,1766,7%66,7%
9Chabab Ben Guerir61,171,171,1733,3%33,3%
10Olympique Khouribga41,001,501,0050,0%50,0%
11KAC Kenitra61,000,500,6733,3%0,0%
12Mouloudia Oujda51,001,601,80100,0%100,0%
13Chabab Atl. Khenifra41,001,502,2575,0%75,0%
14Union Sportive Boujaad60,500,831,6766,7%50,0%
15Chabab Mohammédia50,400,401,4040,0%0,0%
16Riadi Salmi50,200,401,8040,0%40,0%