Törökország · 2026/27 szezon
Türkiye Kupası 2026/27: eredmények, tabella és program
Türkiye Kupası 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: 3rd Round.
- Mérkőzés
- 87
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 18
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
87 mérkőzés
123 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak1 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
FethiyesporEyüpspor2–4VégeEskişehirsporIğdır FK1–0VégeKasımpaşaÇorluspor 19473–1VégeGençlerbirliği S.K.Karaköprü Belediyespor5–0VégeBitlis ÖzgüzelderesporKayserispor4–1VégeYeni Orduspor1461 Trabzon FK0–2VégeSakaryasporBursa Yıldırımspor2–3VégeÜmraniyesporKüçükçekmece Sinopspor2–1Hosszabbítás utánŞanlıurfasporGölcükspor3–1VégeFatih KaragümrükSomaspor0–0Tizenegyesek utánBalıkesirsporArnavutköy Belediyespor1–0VégeAdana 01 FKKütahyaspor2–1Hosszabbítás után
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Orduspor 19679710010087Stabil trend →2Gençlerbirliği S.K.96100100100Stabil trend →3Gaziantep FK96100100100Stabil trend →4Kocaelispor96100100100Stabil trend →5Eskişehirspor9610010080Stabil trend →6Bitlis Özgüzelderespor9610010080Stabil trend →7Yeşilyurt Belediyespor9610010080Stabil trend →8Balıkesirspor9610080100Stabil trend →9Talasgücü Belediyespor9610080100Stabil trend →10Antalyaspor9210080100Stabil trend →111461 Trabzon FK9210080100Stabil trend →12Bursa Yıldırımspor9210010060Stabil trend →13Isparta 32 Spor9210080100Stabil trend →14Karsiyaka9210010060Stabil trend →15Nilüfer Belediye9110060100Stabil trend →16Alanyaspor8810010060Stabil trend →17Kasımpaşa8810010060Stabil trend →18Şanlıurfaspor8810010060Stabil trend →1924 Erzincanspor8810010060Stabil trend →20Sebat Gençlikspor8810010060Stabil trend →21Kahramanmaraş İstiklal Spor8810010060Stabil trend →22Anadolu Üniversitesi8710010040Stabil trend →23Ankaragücü831008060Stabil trend →24Ümraniyespor831008060Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
68 meccsTürkiye Kupası 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3,00 | 5,33 | 0,33 | 33,3% | 66,7% | |
| 2 | 2 | 3,00 | 5,00 | 0,50 | 50,0% | 100,0% | |
| 3 | 2 | 3,00 | 3,50 | 0,50 | 50,0% | 100,0% | |
| 4 | 1 | 3,00 | 5,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 5 | 2 | 3,00 | 2,50 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 6 | 2 | 3,00 | 2,00 | 0,00 | 0,0% | 50,0% | |
| 7 | 2 | 3,00 | 3,50 | 1,50 | 100,0% | 100,0% | |
| 8 | 2 | 3,00 | 3,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 9 | 2 | 3,00 | 2,00 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 10 | 1 | 3,00 | 4,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 11 | 2 | 3,00 | 2,50 | 1,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 12 | 1 | 3,00 | 4,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 13 | 1 | 3,00 | 4,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 14 | 2 | 3,00 | 1,50 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 15 | 1 | 3,00 | 4,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 16 | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 17 | 1 | 3,00 | 4,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 18 | 1 | 3,00 | 4,00 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 19 | 1 | 3,00 | 3,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 20 | 1 | 3,00 | 2,00 | 0,00 | 0,0% | 0,0% |