Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Premier League logó
Egypt · 2026/27 szezon

Premier League 2026/27: eredmények, tabella és program

Premier League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 5.

Mérkőzés
80
Tabellás csapat
0
Élő / következő
1 / 7
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 74/100
80 mérkőzés 20 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 90,3% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Premier League 2026/2027

72 meccs
Befejezett meccs72
Gól / meccs2,36
BTTS52,8%
Over 2,541,7%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Pyramids FC83,002,380,5050,0%62,5%
2Al Ahly72,431,860,8642,9%28,6%
3Zamalek SC72,291,430,5728,6%42,9%
4Ceramica Cleopatra72,141,861,1457,1%57,1%
5National Bank of Egypt71,571,291,0042,9%42,9%
6Al Ittihad71,571,000,8642,9%42,9%
7Future FC71,431,431,4357,1%42,9%
8Masr81,381,131,2562,5%50,0%
9AL Masry71,291,141,1471,4%28,6%
10El Mokawloon71,141,291,1457,1%42,9%
11Smouha SC71,140,570,7114,3%0,0%
12El Geish71,140,861,5742,9%42,9%
13Wadi Degla71,001,141,1471,4%57,1%
14Olympic El Qanah81,001,251,5087,5%50,0%
15Ghazl El Mehalla71,000,571,4328,6%42,9%
16Enppi80,881,382,0075,0%87,5%
17Asyut Petrol70,860,570,8642,9%14,3%
18Petrojet70,861,291,7185,7%57,1%
19Abu Qair Semad70,570,431,4328,6%14,3%
20El Gouna FC70,430,571,2957,1%14,3%