Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Premier League logó
Oroszország · 2026/27 szezon

Premier League 2026/27: eredmények, tabella és program

Premier League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 13.

Mérkőzés
80
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 7
Helyi adat
2026. 11. 01. 09:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 84/100
80 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 94,5% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek4 perce

Csapat0
Mérkőzés80
Befejezett73
Élő0
Következő7
Aktuális fordulóRegular Season - 13

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Premier League 2026/2027

73 meccs
Befejezett meccs73
Gól / meccs2,68
BTTS52,1%
Over 2,549,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Dynamo102,401,700,9040,0%60,0%
2Zenit82,251,881,1350,0%62,5%
3CSKA Moscow92,222,001,1166,7%66,7%
4Spartak Moscow91,891,670,7844,4%44,4%
5Krylia Sovetov81,501,881,6375,0%75,0%
6FC Krasnodar101,401,301,2060,0%40,0%
7FC Orenburg91,331,220,7844,4%33,3%
8Akron91,221,561,5666,7%55,6%
9FC Rostov91,220,891,4433,3%44,4%
10Rubin101,100,901,3060,0%20,0%
11Lokomotiv81,001,631,5050,0%50,0%
12Baltika81,001,000,8850,0%37,5%
13Akhmat100,901,301,6050,0%40,0%
14Rodina Moskva100,901,102,0060,0%70,0%
15Dinamo Makhachkala90,781,222,0055,6%55,6%
16Fakel100,500,501,6030,0%40,0%