Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
First League logó
Oroszország · 2026/27 szezon

First League 2026/27: eredmények, tabella és program

First League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 19.

Mérkőzés
101
Tabellás csapat
0
Élő / következő
1 / 9
Helyi adat
2026. 11. 01. 08:38
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
101 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 95,6% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok késhetnek1 perce

Csapat0
Mérkőzés101
Befejezett91
Élő1
Következő9
Aktuális fordulóRegular Season - 19

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

First League 2026/2027

91 meccs
Befejezett meccs91
Gól / meccs2,71
BTTS53,9%
Over 2,550,6%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Nizhny Novgorod112,552,910,9154,6%81,8%
2FC Sochi92,441,560,7855,6%44,4%
3Torpedo Moskva102,102,100,7060,0%60,0%
4Ural91,891,671,0066,7%55,6%
5Shinnik Yaroslavl91,781,330,6744,4%33,3%
6Veles111,451,181,0963,6%27,3%
7Spartak Kostroma101,401,101,2050,0%40,0%
8Volga Ulyanovsk121,331,331,2558,3%58,3%
9Ska-khabarovsk101,301,601,4050,0%50,0%
10FC UFA101,301,100,9050,0%30,0%
11KAMAZ91,221,561,7855,6%55,6%
12Arsenal Tula111,091,272,1854,6%72,7%
13Rotor Volgograd101,001,301,1050,0%40,0%
14Leningradets101,000,901,6040,0%40,0%
15Chelyabinsk90,891,221,8977,8%66,7%
16Tekstilshchik110,730,821,9154,6%45,5%
17FK Neftekhimik100,700,801,5040,0%30,0%
18Enisey110,550,732,3645,5%72,7%