Finnország · 2026/27 szezon
Ykkönen 2026/27: eredmények, tabella és program
Ykkönen 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group Stage.
- Mérkőzés
- 48
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 10. 18. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 70/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
48 mérkőzés
12 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
54,2% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Lezárt szezonarchívum15 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1SalPa647510020Javuló trend ↑2VJS63717550Javuló trend ↑3Tampere United59589540Javuló trend ↑4FC jazz53587040Gyengülő trend ↓5Rops51508530Javuló trend ↑6Inter Turku II49428050Javuló trend ↑7OLS46467530Stabil trend →8TPV42426035Stabil trend →9JJK40331000Gyengülő trend ↓10PKKU3233650Gyengülő trend ↓11KuPS Akatemia2821700Gyengülő trend ↓12KPV-j2729500Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
48 meccsYkkönen 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 2,25 | 3,13 | 2,00 | 75,0% | 87,5% | |
| 2 | 8 | 2,13 | 1,88 | 1,25 | 62,5% | 50,0% | |
| 3 | 8 | 1,75 | 2,38 | 1,50 | 62,5% | 62,5% | |
| 4 | 8 | 1,75 | 1,75 | 1,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 5 | 8 | 1,50 | 2,13 | 1,75 | 75,0% | 62,5% | |
| 6 | 8 | 1,38 | 1,88 | 1,75 | 75,0% | 75,0% | |
| 7 | 8 | 1,25 | 2,00 | 1,25 | 50,0% | 62,5% | |
| 8 | 8 | 1,25 | 1,50 | 1,63 | 50,0% | 62,5% | |
| 9 | 8 | 1,00 | 2,63 | 3,25 | 87,5% | 100,0% | |
| 10 | 8 | 1,00 | 1,63 | 2,63 | 62,5% | 87,5% | |
| 11 | 8 | 0,88 | 1,25 | 2,75 | 62,5% | 75,0% | |
| 12 | 8 | 0,63 | 1,75 | 2,63 | 87,5% | 100,0% |