Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Liga MX logó
Mexikó · 2026/27 szezon

Liga MX 2026/27: eredmények, tabella és program

Liga MX 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Apertura - 15.

Mérkőzés
108
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 3
Helyi adat
2026. 11. 01. 08:43
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
108 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 99,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX

A szezon kiemelt játékosprofiljai

Játékosközpont ›

Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.

Szezonadatok

Liga MX 2026/2027

104 meccs
Befejezett meccs104
Gól / meccs3,10
BTTS63,5%
Over 2,552,9%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Guadalajara Chivas122,081,920,9250,0%41,7%
2Club America121,832,581,6783,3%75,0%
3Cruz Azul111,822,271,5563,6%72,7%
4Atlas121,751,831,8375,0%50,0%
5Santos Laguna111,731,641,1845,5%54,6%
6Leon101,601,601,4080,0%40,0%
7Atletico San Luis111,551,361,4563,6%63,6%
8Toluca121,502,081,5075,0%66,7%
9Monterrey111,361,821,5563,6%54,6%
10CF Pachuca121,331,751,3366,7%66,7%
11Club Queretaro111,271,181,5554,6%54,6%
12Club Tijuana121,251,751,6775,0%58,3%
13Tigres UANL121,170,831,1741,7%25,0%
14U.N.A.M. - Pumas121,171,251,5866,7%50,0%
15Puebla121,001,171,6758,3%41,7%
16Atlante FC120,830,921,5850,0%33,3%
17FC Juarez120,670,922,2558,3%58,3%
18Necaxa110,361,002,0072,7%45,5%