Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Primera División logó
Chile · 2026/27 szezon

Primera División 2026/27: eredmények, tabella és program

Primera División 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 19.

Mérkőzés
66
Tabellás csapat
0
Élő / következő
2 / 6
Helyi adat
2026. 11. 01. 06:48
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
66 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok késhetnek2 perce

Csapat0
Mérkőzés66
Befejezett57
Élő2
Következő6
Aktuális fordulóRegular Season - 19

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Primera División 2026/2027

57 meccs
Befejezett meccs57
Gól / meccs2,96
BTTS61,4%
Over 2,552,6%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Deportes Limache62,171,831,0033,3%66,7%
2Universidad de Chile62,003,171,1766,7%100,0%
3Everton de Vina71,862,001,4371,4%71,4%
4D. La Serena71,861,861,5757,1%71,4%
5U. Catolica71,861,711,5785,7%71,4%
6Colo Colo71,712,431,4385,7%57,1%
7Palestino71,571,861,4371,4%57,1%
8A. Italiano71,430,861,1457,1%14,3%
9Huachipato61,331,171,5050,0%33,3%
10Concepción71,291,001,0057,1%14,3%
11Cobresal71,291,431,7157,1%42,9%
12Coquimbo Unido81,251,751,7575,0%62,5%
13O'Higgins71,000,861,2942,9%28,6%
14Nublense91,000,892,0055,6%66,7%
15Union La Calera70,710,861,1457,1%42,9%
16Universidad de Concepcion90,440,672,1155,6%44,4%