Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Primera División logó
Uruguay · 2026/27 szezon

Primera División 2026/27: eredmények, tabella és program

Primera División 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Clausura - 2.

Mérkőzés
97
Tabellás csapat
0
Élő / következő
1 / 6
Helyi adat
2026. 11. 01. 08:38
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 84/100
97 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 93,3% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok késhetnek1 perce

Csapat0
Mérkőzés97
Befejezett90
Élő1
Következő6
Aktuális fordulóClausura - 2

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Primera División 2026/2027

90 meccs
Befejezett meccs90
Gól / meccs2,39
BTTS48,9%
Over 2,541,1%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Liverpool Montevideo102,401,800,5040,0%40,0%
2Club Nacional112,091,450,9136,4%27,3%
3Atletico Torque112,001,911,0963,6%54,6%
4Deportivo Maldonado111,821,450,7327,3%27,3%
5Progreso111,731,181,0945,5%36,4%
6Penarol121,671,250,6750,0%33,3%
7Juventud111,551,000,6427,3%18,2%
8Racing Montevideo121,501,331,0033,3%41,7%
9Cerro121,251,171,5866,7%58,3%
10Boston River111,091,091,2754,6%45,5%
11Albion FC111,091,361,7372,7%72,7%
12Wanderers121,081,081,5858,3%41,7%
13Danubio110,910,551,0936,4%27,3%
14Defensor Sporting110,821,272,0063,6%54,6%
15Cerro Largo120,670,751,3358,3%25,0%
16Central Espanol110,450,551,8245,5%54,6%