Uruguay · 2026/27 szezon
Segunda División 2026/27: eredmények, tabella és program
Segunda División 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: 2nd Phase - 25.
- Mérkőzés
- 84
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 04:14
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 72/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
84 mérkőzés
14 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
72,3% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak1 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Rentistas61676464Stabil trend →2Paysandu58635664Stabil trend →3Colón53574864Javuló trend ↑4Oriental48505648Gyengülő trend ↓5Atenas48504064Stabil trend →6Sportivo Huracan47505248Gyengülő trend ↓7Miramar47504060Stabil trend →8Plaza Colonia46474056Gyengülő trend ↓9La Luz44474452Javuló trend ↑10Cerrito40334848Javuló trend ↑11CA River Plate39305644Stabil trend →12Fenix37333648Stabil trend →13Tacuarembo31173248Stabil trend →14Uruguay Montevideo30232844Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
83 meccsSegunda División 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 1,75 | 1,42 | 0,92 | 50,0% | 50,0% | |
| 2 | 12 | 1,75 | 1,25 | 0,92 | 41,7% | 41,7% | |
| 3 | 11 | 1,73 | 1,45 | 1,09 | 63,6% | 45,5% | |
| 4 | 12 | 1,58 | 1,42 | 1,17 | 58,3% | 33,3% | |
| 5 | 12 | 1,58 | 1,00 | 0,83 | 25,0% | 33,3% | |
| 6 | 12 | 1,58 | 1,33 | 1,25 | 66,7% | 66,7% | |
| 7 | 12 | 1,50 | 1,25 | 1,08 | 75,0% | 33,3% | |
| 8 | 12 | 1,33 | 0,92 | 1,17 | 50,0% | 33,3% | |
| 9 | 11 | 1,27 | 1,09 | 1,27 | 45,5% | 45,5% | |
| 10 | 12 | 1,17 | 1,33 | 1,17 | 75,0% | 58,3% | |
| 11 | 12 | 1,08 | 1,42 | 1,17 | 58,3% | 58,3% | |
| 12 | 12 | 1,08 | 1,00 | 1,42 | 50,0% | 33,3% | |
| 13 | 12 | 0,67 | 0,75 | 1,25 | 50,0% | 25,0% | |
| 14 | 12 | 0,58 | 0,67 | 1,58 | 50,0% | 50,0% |