Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Primera División logó
Peru · 2026/27 szezon

Primera División 2026/27: eredmények, tabella és program

Primera División 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Clausura - 5.

Mérkőzés
98
Tabellás csapat
0
Élő / következő
3 / 7
Helyi adat
2026. 11. 01. 13:53
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
98 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Élő szezonadatok naprakészek33 másodperce

Csapat0
Mérkőzés98
Befejezett87
Élő3
Következő7
Aktuális fordulóClausura - 5

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Primera División 2026/2027

87 meccs
Befejezett meccs87
Gól / meccs3,13
BTTS62,1%
Over 2,559,8%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Universitario82,132,501,5062,5%100,0%
2Sporting Cristal102,102,301,2060,0%70,0%
3Sport Huancayo102,101,701,4060,0%60,0%
4Alianza Atletico112,001,911,7381,8%72,7%
5Juan Pablo II College111,821,911,1845,5%45,5%
6Cusco101,801,501,2060,0%60,0%
7FBC Melgar91,781,671,0066,7%44,4%
8Alianza Lima101,701,401,0060,0%40,0%
9Deportivo Garcilaso101,602,101,3050,0%60,0%
10Sport Boys91,561,671,3366,7%44,4%
11Cienciano101,401,601,5060,0%60,0%
12Atletico Grau91,221,331,7866,7%66,7%
13Comerciantes Unidos91,001,671,7888,9%66,7%
14ADT100,900,901,8060,0%50,0%
15FC Cajamarca90,781,332,3377,8%77,8%
16UCV Moquegua100,700,601,8030,0%30,0%
17Club Deportivo Los Chankas90,560,892,3355,6%66,7%
18UTC Cajamarca100,301,202,1070,0%70,0%