Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Segunda División logó
Peru · 2026/27 szezon

Segunda División 2026/27: eredmények, tabella és program

Segunda División 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 14.

Mérkőzés
80
Tabellás csapat
0
Élő / következő
3 / 10
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 73/100
80 mérkőzés 17 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 79,1% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok elavultak8 órája

Csapat0
Mérkőzés80
Befejezett67
Élő3
Következő10
Aktuális fordulóRegular Season - 14

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Segunda División 2026/2027

67 meccs
Befejezett meccs67
Gól / meccs2,84
BTTS47,8%
Over 2,549,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Deportiva Agropecuaria62,501,830,6733,3%33,3%
2Carlos A. Mannucci92,112,330,7855,6%55,6%
3U. San Martin91,781,441,5644,4%55,6%
4Sport Huancayo 2111,551,551,0936,4%45,5%
5Minas101,501,801,3070,0%60,0%
6Santos41,501,501,5050,0%75,0%
7Cesar Vallejo41,501,001,0025,0%25,0%
8Union Comercio111,451,451,0945,5%36,4%
9Bentín Tacna Heroica91,441,111,0044,4%33,3%
10Molinos El Pirata81,381,001,1337,5%25,0%
11Academia Cantolao71,292,291,7157,1%71,4%
12Deportivo Llacuabamba81,131,251,1350,0%50,0%
13Ayacucho FC91,111,442,2255,6%55,6%
14Estudiantil CNI41,001,251,0050,0%50,0%
15Deportivo Binacional70,710,713,7142,9%71,4%
16Alianza Universidad100,700,701,4050,0%40,0%
17Comerciantes80,631,251,8850,0%62,5%