South Africa · 2026/27 szezon
1st Division 2026/27: eredmények, tabella és program
1st Division 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 9.
- Mérkőzés
- 72
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 65/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
72 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
4,2% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok frissítésre várnak20 órája
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Cape Town CityMagesi1–0VégeHighburyLeicesterfield2–1VégeThe BeesMidlands Wanderers2–0VégeLerumo LionsUniversity of Pretoria3–1VégeHungry LionsUpington City0–0VégeGomora United FCHope FC0–3VégeOrbit CollegeVenda FC0–0VégeCasric StarsNWU FC2–2VégeNWU FCUniversity of Pretoria2–1VégeMagesiGomora United FC2–1VégeLeicesterfieldLerumo Lions0–3VégeHungry LionsVenda FC1–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Cape Town City66746764Javuló trend ↑2Magesi66745378Gyengülő trend ↓3Lerumo Lions60636269Stabil trend →4Hope FC59674080Stabil trend →5Hungry Lions58594978Javuló trend ↑6Casric Stars56634964Gyengülő trend ↓7Upington City53565856Stabil trend →8Highbury52564464Gyengülő trend ↓9NWU FC43413164Javuló trend ↑10Gomora United FC38414433Gyengülő trend ↓11Leicesterfield37374042Gyengülő trend ↓12University of Pretoria34304042Stabil trend →13Midlands Wanderers34292065Stabil trend →14Orbit College28151856Stabil trend →15The Bees28222251Javuló trend ↑16Venda FC2171838Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
71 meccs1st Division 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 2,22 | 1,67 | 0,89 | 66,7% | 55,6% | |
| 2 | 9 | 2,22 | 1,33 | 0,56 | 44,4% | 33,3% | |
| 3 | 8 | 2,00 | 1,00 | 0,50 | 12,5% | 12,5% | |
| 4 | 9 | 1,89 | 1,56 | 0,78 | 55,6% | 44,4% | |
| 5 | 9 | 1,89 | 1,22 | 0,89 | 44,4% | 33,3% | |
| 6 | 9 | 1,78 | 1,22 | 0,56 | 33,3% | 22,2% | |
| 7 | 9 | 1,67 | 1,44 | 1,11 | 55,6% | 44,4% | |
| 8 | 9 | 1,67 | 1,11 | 0,89 | 55,6% | 44,4% | |
| 9 | 9 | 1,22 | 0,78 | 0,89 | 44,4% | 22,2% | |
| 10 | 9 | 1,22 | 1,11 | 1,67 | 55,6% | 66,7% | |
| 11 | 9 | 1,11 | 1,00 | 1,44 | 44,4% | 44,4% | |
| 12 | 9 | 0,89 | 1,00 | 1,44 | 33,3% | 33,3% | |
| 13 | 8 | 0,88 | 0,50 | 0,88 | 12,5% | 0,0% | |
| 14 | 9 | 0,67 | 0,56 | 1,22 | 22,2% | 22,2% | |
| 15 | 9 | 0,44 | 0,44 | 1,11 | 33,3% | 33,3% | |
| 16 | 9 | 0,22 | 0,44 | 1,56 | 33,3% | 22,2% |