Thailand · 2026/27 szezon
Thai League 2 2026/27: eredmények, tabella és program
Thai League 2 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 10.
- Mérkőzés
- 90
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 16
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 00:12
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 82/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
86 mérkőzés
18 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
68,9% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek3 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Chiangmai UnitedUttaradit1–1VégeEsan PattayaKanchanaburi2–2VégeSatunNakhon Pathom0–0VégePolice TeroNong Bua Pitchaya0–6VégeMuang Loei UnitedMuangthong United1–3VégeChainatKasetsart FC1–1VégeNakhon Ratchasima FCSongkhla4–1VégePhrae UnitedKhon Kaen United0–3VégeMahasarakham UnitedChanthaburi1–0VégeMuangthong UnitedPolice Tero4–1VégeKhon Kaen UnitedMuang Loei United4–2VégeNakhon Ratchasima FCEsan Pattaya2–0Vége
Következő mérkőzések
Khon Kaen UnitedSongkhla–ProgramMuangthong UnitedEsan Pattaya–ProgramUttaraditPolice Tero–ProgramChanthaburiPhrae United–ProgramKanchanaburiNakhon Ratchasima FC–ProgramNakhon PathomMahasarakham United–ProgramSatunChiangmai United–ProgramNong Bua PitchayaChainat–ProgramKasetsart FCMuang Loei United–Program
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Khon Kaen United81888580Gyengülő trend ↓2Nong Bua Pitchaya666710050Stabil trend →3Uttaradit59637550Gyengülő trend ↓4Nakhon Ratchasima FC57587550Javuló trend ↑5Muangthong United56585075Gyengülő trend ↓6Kanchanaburi56548045Stabil trend →7Satun50506545Javuló trend ↑8Chainat48547520Gyengülő trend ↓9Chanthaburi44373673Stabil trend →10Nakhon Pathom41423550Javuló trend ↑11Chiangmai United40383560Stabil trend →12Phrae United40413651Javuló trend ↑13Muang Loei United39336233Gyengülő trend ↓14Police Tero36425515Gyengülő trend ↓15Esan Pattaya31334020Stabil trend →16Mahasarakham United28253030Stabil trend →17Songkhla27174020Gyengülő trend ↓18Kasetsart FC24193620Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
74 meccsThai League 2 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 2,63 | 2,13 | 0,50 | 25,0% | 50,0% | |
| 2 | 8 | 2,00 | 2,75 | 1,25 | 50,0% | 75,0% | |
| 3 | 8 | 1,88 | 1,88 | 1,25 | 62,5% | 37,5% | |
| 4 | 8 | 1,75 | 1,25 | 0,63 | 37,5% | 37,5% | |
| 5 | 8 | 1,75 | 1,88 | 1,25 | 75,0% | 62,5% | |
| 6 | 8 | 1,63 | 2,00 | 1,38 | 75,0% | 50,0% | |
| 7 | 8 | 1,63 | 1,88 | 2,00 | 75,0% | 75,0% | |
| 8 | 8 | 1,50 | 1,63 | 1,38 | 62,5% | 50,0% | |
| 9 | 8 | 1,25 | 0,88 | 1,25 | 25,0% | 37,5% | |
| 10 | 8 | 1,25 | 1,38 | 2,13 | 37,5% | 50,0% | |
| 11 | 9 | 1,22 | 0,89 | 1,22 | 33,3% | 44,4% | |
| 12 | 8 | 1,13 | 0,88 | 1,00 | 50,0% | 25,0% | |
| 13 | 9 | 1,11 | 0,89 | 0,67 | 11,1% | 22,2% | |
| 14 | 9 | 1,00 | 1,56 | 1,67 | 66,7% | 55,6% | |
| 15 | 8 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | 37,5% | 62,5% | |
| 16 | 8 | 0,75 | 0,75 | 1,75 | 50,0% | 50,0% | |
| 17 | 9 | 0,56 | 0,89 | 2,00 | 44,4% | 33,3% | |
| 18 | 8 | 0,50 | 1,00 | 2,00 | 87,5% | 37,5% |