Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Segunda División logó
Venezuela · 2026/27 szezon

Segunda División 2026/27: eredmények, tabella és program

Segunda División 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 23.

Mérkőzés
98
Tabellás csapat
0
Élő / következő
2 / 7
Helyi adat
2026. 11. 01. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 74/100
98 mérkőzés 17 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 89,8% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok elavultak28 perce

Csapat0
Mérkőzés98
Befejezett88
Élő2
Következő7
Aktuális fordulóRegular Season - 23

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Segunda División 2026/2027

88 meccs
Befejezett meccs88
Gól / meccs2,92
BTTS53,4%
Over 2,559,1%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Deportivo Lara132,621,920,3823,1%46,2%
2Atletico el Vigia FC102,302,401,5070,0%70,0%
3Yaracuyanos FC141,931,790,7935,7%50,0%
4Aragua FC91,891,560,7855,6%44,4%
5Monagas II111,731,551,0972,7%54,6%
6Bolívar101,701,601,6090,0%80,0%
7Zamora FC B121,501,831,5850,0%66,7%
8Fundación Lara Deportiva121,422,001,5058,3%66,7%
9Mineros de Guyana91,331,561,4455,6%55,6%
10Petare FC111,271,821,5563,6%63,6%
11Marítimo21,000,000,000,0%0,0%
12Dinamo de Puerto La Cruz91,001,111,6766,7%66,7%
13Urena SC120,921,172,0058,3%58,3%
14Club Atletico Barinas100,900,901,2060,0%40,0%
15Puerto Cabello II120,751,002,1750,0%75,0%
16Real Frontera110,360,552,5527,3%63,6%
17Atletico Avila FC90,110,562,1144,4%55,6%