Panama · 2026/27 szezon
Liga Panameña de Fútbol 2026/27: eredmények, tabella és program
Liga Panameña de Fútbol 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Apertura - 4.
- Mérkőzés
- 78
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 1 / 4
- Helyi adat
- 2026. 11. 08. 22:33
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 85/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
78 mérkőzés
12 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Az élő szezonadatok késhetnek1 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
San Francisco FCUnion Cocle2–1VégeHerreraIndependiente de La Chorrera1–5VégeDeportivo UniversitarioVeraguas3–2VégeUMECITTauro FC2–2VégePlaza AmadorSporting San Miguelito1–2VégeAlianza FCCD Arabe Unido1–1VégeIndependiente de La ChorreraSan Francisco FC3–1VégeSporting San MiguelitoUMECIT0–0VégeVeraguasHerrera4–2VégePlaza AmadorAlianza FC6–0VégeUnion CocleDeportivo Universitario0–2VégeCD Arabe UnidoTauro FC1–3Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Plaza Amador65678852Javuló trend ↑2Tauro FC61638060Gyengülő trend ↓3UMECIT59635668Stabil trend →4San Francisco FC55577644Stabil trend →5Independiente de La Chorrera55578040Javuló trend ↑6CD Arabe Unido52536052Gyengülő trend ↓7Sporting San Miguelito50506448Javuló trend ↑8Veraguas49507236Javuló trend ↑9Deportivo Universitario43403664Stabil trend →10Alianza FC29233628Gyengülő trend ↓11Herrera2220480Javuló trend ↑12Union Cocle163324Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
70 meccsLiga Panameña de Fútbol 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,17 | 2,42 | 1,17 | 66,7% | 75,0% | |
| 2 | 12 | 1,83 | 1,42 | 1,00 | 66,7% | 41,7% | |
| 3 | 11 | 1,82 | 1,91 | 1,36 | 81,8% | 72,7% | |
| 4 | 12 | 1,67 | 2,00 | 1,42 | 66,7% | 66,7% | |
| 5 | 11 | 1,64 | 1,55 | 1,18 | 63,6% | 45,5% | |
| 6 | 12 | 1,58 | 1,67 | 1,08 | 41,7% | 50,0% | |
| 7 | 12 | 1,58 | 1,17 | 1,00 | 50,0% | 41,7% | |
| 8 | 11 | 1,45 | 1,91 | 1,73 | 90,9% | 72,7% | |
| 9 | 12 | 1,33 | 0,92 | 0,83 | 41,7% | 25,0% | |
| 10 | 12 | 0,83 | 1,08 | 1,83 | 58,3% | 50,0% | |
| 11 | 11 | 0,55 | 1,09 | 3,00 | 72,7% | 81,8% | |
| 12 | 12 | 0,17 | 0,75 | 2,33 | 58,3% | 66,7% |