Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
2. Division logó
Ciprus · 2026/27 szezon

2. Division 2026/27: eredmények, tabella és program

2. Division 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 6.

Mérkőzés
48
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 1
Helyi adat
2026. 11. 01. 12:03
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 79/100
48 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 38,3% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

2. Division 2026/2027

47 meccs
Befejezett meccs47
Gól / meccs2,64
BTTS46,8%
Over 2,548,9%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Enosis62,671,500,3333,3%50,0%
2Ethnikos Achna62,502,830,6733,3%66,7%
3PAEEK62,502,501,1766,7%83,3%
4Doxa62,332,831,5083,3%83,3%
5APEA61,831,331,0033,3%33,3%
6ASIL Lysi51,601,601,0080,0%40,0%
7Ermis61,501,171,0033,3%33,3%
8Digenis Morphou51,001,001,0060,0%40,0%
9Anagennisi Deryneia61,001,332,3383,3%100,0%
10Polemidion61,000,501,670,0%33,3%
11Spartakos Kitiou60,831,171,1750,0%50,0%
12Akritas60,830,671,0033,3%16,7%
13Halkanoras60,831,001,6750,0%33,3%
14Iraklis Yerolakkou60,830,671,3333,3%16,7%
15Ayia Napa60,830,831,6766,7%66,7%
16MEAP Nisou60,170,172,5016,7%33,3%