Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Meistriliiga logó
Estonia · 2026/27 szezon

Meistriliiga 2026/27: eredmények, tabella és program

Meistriliiga 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 35.

Mérkőzés
69
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 2
Helyi adat
2026. 11. 01. 06:48
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
69 mérkőzés 10 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 95,5% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Meistriliiga 2026/2027

67 meccs
Befejezett meccs67
Gól / meccs3,07
BTTS56,7%
Over 2,561,2%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1FC Levadia Tallinn142,862,860,7150,0%71,4%
2Paide142,001,500,9350,0%42,9%
3Tammeka161,691,751,5050,0%62,5%
4Laagri131,691,381,0853,9%53,9%
5Flora Tallinn141,361,712,0085,7%85,7%
6Kalju Nomme121,331,501,4258,3%66,7%
7Kuressaare121,251,081,4241,7%41,7%
8Nõmme United130,921,382,0853,9%69,2%
9Vaprus140,711,212,1464,3%64,3%
10Trans Narva120,330,752,1758,3%50,0%