Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Premier League logó
Ethiopia · 2026/27 szezon

Premier League 2026/27: eredmények, tabella és program

Premier League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 5.

Mérkőzés
45
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 5
Helyi adat
2026. 11. 01. 01:18
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 80/100
45 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 52,9% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek4 perce

Csapat0
Mérkőzés45
Befejezett34
Élő0
Következő5
Aktuális fordulóRegular Season - 5

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Premier League 2026/2027

34 meccs
Befejezett meccs34
Gól / meccs1,82
BTTS41,2%
Over 2,526,5%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Mekelakeya42,251,250,5025,0%25,0%
2Negelle Arsi52,201,400,4040,0%40,0%
3Ethiopia Nigd Bank42,000,750,2525,0%0,0%
4Bahardar41,751,501,0050,0%50,0%
5Mebrat Hayl41,750,500,250,0%0,0%
6Halaba Ketema51,601,001,8060,0%40,0%
7Ethiopian Medhin31,331,331,3366,7%33,3%
8Welayta Dicha41,252,001,0050,0%50,0%
9Adama Kenema51,200,400,4020,0%0,0%
10Welwalo Adigrat Uni11,001,001,00100,0%0,0%
11Hadiya Hosaena41,000,751,0050,0%25,0%
12Sheger Ketema51,000,801,0040,0%40,0%
13Ethiopia Bunna50,800,401,2020,0%40,0%
14Fasil Ketema40,750,751,0050,0%25,0%
15Kedus Giorgis40,751,251,50100,0%50,0%
16Awassa Kenema30,670,671,0066,7%0,0%
17Gamo Chencha30,330,001,000,0%0,0%
18Sidama Bunna10,000,001,000,0%0,0%