Macedonia · 2026/27 szezon
Second League 2026/27: eredmények, tabella és program
Second League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 11.
- Mérkőzés
- 77
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 7
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 07:27
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
77 mérkőzés
14 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
1,5% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek13 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
FK RabotnickiBelasica3–1VégePelisterDetonit Plachkovica6–1VégeMakedonija GjPOsogovo0–0VégeKamjaniTeteks3–1VégeShkupi 1927Ohrid0–3VégeGorno LisičeKozuv Gevgelija1–3VégeAkademija PandevNovaci4–1VégeShkupi 1927Kamjani0–2VégeOsogovoAkademija Pandev3–1VégeOhridFK Rabotnicki1–0VégeNovaciPelister0–2VégeKozuv GevgelijaTeteks2–2Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Pelister79808092Javuló trend ↑2Ohrid79838876Stabil trend →3FK Rabotnicki73788078Stabil trend →4Akademija Pandev68678469Gyengülő trend ↓5Kamjani51574856Javuló trend ↑6Belasica46433664Gyengülő trend ↓7Teteks45436044Stabil trend →8Kozuv Gevgelija42434840Stabil trend →9Makedonija GjP40402072Gyengülő trend ↓10Detonit Plachkovica37403244Gyengülő trend ↓11Gorno Lisiče33232860Stabil trend →12Osogovo32232456Javuló trend ↑13Novaci23171640Javuló trend ↑14Shkupi 19279040Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
69 meccsSecond League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 2,50 | 2,20 | 0,60 | 40,0% | 60,0% | |
| 2 | 10 | 2,40 | 2,00 | 0,20 | 20,0% | 30,0% | |
| 3 | 9 | 2,33 | 2,00 | 0,56 | 22,2% | 44,4% | |
| 4 | 9 | 2,00 | 2,11 | 0,78 | 44,4% | 55,6% | |
| 5 | 10 | 1,70 | 1,20 | 1,10 | 50,0% | 40,0% | |
| 6 | 10 | 1,30 | 1,50 | 1,40 | 60,0% | 60,0% | |
| 7 | 10 | 1,30 | 0,90 | 0,90 | 50,0% | 30,0% | |
| 8 | 10 | 1,30 | 1,20 | 1,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 9 | 10 | 1,20 | 0,50 | 0,70 | 20,0% | 0,0% | |
| 10 | 10 | 1,20 | 0,80 | 1,40 | 40,0% | 20,0% | |
| 11 | 10 | 0,70 | 0,70 | 1,00 | 30,0% | 30,0% | |
| 12 | 10 | 0,70 | 0,60 | 1,10 | 40,0% | 40,0% | |
| 13 | 10 | 0,50 | 0,40 | 1,50 | 30,0% | 30,0% | |
| 14 | 10 | 0,00 | 0,10 | 3,20 | 10,0% | 60,0% |