Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ligue 1 logó
Ivory Coast · 2026/27 szezon

Ligue 1 2026/27: eredmények, tabella és program

Ligue 1 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 4.

Mérkőzés
36
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 5
Helyi adat
2026. 11. 01. 21:43
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
36 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 0,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek5 perce

Csapat0
Mérkőzés36
Befejezett31
Élő0
Következő5
Aktuális fordulóRegular Season - 4

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Ligue 1 2026/2027

31 meccs
Befejezett meccs31
Gól / meccs2,29
BTTS48,4%
Over 2,535,5%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1SOA42,501,500,5050,0%25,0%
2ES Agboville32,331,671,00100,0%66,7%
3Zoman41,751,000,7550,0%25,0%
4Yamoussoukro41,751,001,0025,0%25,0%
5San-Pédro41,501,250,750,0%25,0%
6Stade d'Abidjan41,502,001,7575,0%25,0%
7SOL41,502,002,0050,0%50,0%
8AFAD41,251,501,0075,0%50,0%
9ASEC Mimosas41,250,750,5025,0%0,0%
10Stella41,251,001,0075,0%50,0%
11ISCA41,000,500,7525,0%25,0%
12Mouna41,000,250,750,0%0,0%
13US Tchologo40,751,001,5050,0%25,0%
14Adiake40,751,001,5075,0%75,0%
15Bouaké40,750,751,7550,0%75,0%
16Korhogo30,671,332,0066,7%33,3%