Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Premier League logó
Lebanon · 2026/27 szezon

Premier League 2026/27: eredmények, tabella és program

Premier League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 5.

Mérkőzés
27
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 2
Helyi adat
2026. 11. 01. 07:23
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 82/100
27 mérkőzés 12 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 66,7% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Premier League 2026/2027

24 meccs
Befejezett meccs24
Gól / meccs2,46
BTTS45,8%
Over 2,550,0%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Jwaaya FC43,002,500,2525,0%75,0%
2Safa43,002,250,5050,0%75,0%
3Tadamon Sour52,002,001,4060,0%60,0%
4Al Nejmeh22,002,501,5050,0%50,0%
5Al Ansar22,001,501,00100,0%50,0%
6Al Ahed51,800,800,4040,0%0,0%
7Tripoli SC51,401,601,0060,0%60,0%
8Al Hikma50,800,801,6060,0%60,0%
9Al Mabarrah40,750,251,750,0%50,0%
10Shabab Al Sahel40,250,001,500,0%25,0%
11Al Akhaa Al Ahli50,200,602,2060,0%40,0%
12Reyady Abaseya30,000,671,6766,7%66,7%