Malawi · 2026/27 szezon
Super League 2026/27: eredmények, tabella és program
Super League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 19.
- Mérkőzés
- 56
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 73/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
56 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
80,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak1 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Moyale BarracksKaronga United2–1VégeBe Forward WanderersDedza Dynamos2–0VégeMAFCOEkhaya1–0VégeBlue EaglesMitundu Baptist1–1VégeMasters FCNyasa Big Bullets1–2VégeKamuzu BarracksChitipa United1–0VégeRed LionsSilver Strikers0–1VégeCIVO UnitedCreck0–0VégeKaronga UnitedBe Forward Wanderers1–1VégeDedza DynamosMoyale Barracks1–1VégeCreckRed Lions1–0VégeSilver StrikersKamuzu Barracks0–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Nyasa Big Bullets86908094Javuló trend ↑2Be Forward Wanderers68765777Gyengülő trend ↓3Creck54574071Gyengülő trend ↓4CIVO United49522977Gyengülő trend ↓5Silver Strikers47522966Gyengülő trend ↓6Blue Eagles47485749Stabil trend →7Mitundu Baptist45382977Javuló trend ↑8Chitipa United43432371Gyengülő trend ↓9Dedza Dynamos42382371Stabil trend →10Moyale Barracks40384649Javuló trend ↑11Ekhaya39383454Javuló trend ↑12Karonga United39332767Javuló trend ↑13Red Lions35291771Gyengülő trend ↓14Kamuzu Barracks33292354Javuló trend ↑15Masters FC31172060Gyengülő trend ↓16MAFCO23191737Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
55 meccsSuper League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 2,71 | 2,00 | 0,14 | 14,3% | 42,9% | |
| 2 | 7 | 2,29 | 1,43 | 0,57 | 42,9% | 28,6% | |
| 3 | 7 | 1,71 | 1,00 | 0,71 | 42,9% | 28,6% | |
| 4 | 7 | 1,57 | 0,71 | 0,57 | 28,6% | 14,3% | |
| 5 | 7 | 1,57 | 0,71 | 0,86 | 0,0% | 28,6% | |
| 6 | 7 | 1,43 | 1,43 | 1,29 | 71,4% | 71,4% | |
| 7 | 7 | 1,29 | 0,57 | 0,71 | 14,3% | 14,3% | |
| 8 | 7 | 1,14 | 0,71 | 0,57 | 42,9% | 0,0% | |
| 9 | 7 | 1,14 | 1,14 | 1,29 | 71,4% | 57,1% | |
| 10 | 7 | 1,14 | 0,57 | 0,71 | 42,9% | 0,0% | |
| 11 | 7 | 1,14 | 0,86 | 1,14 | 28,6% | 42,9% | |
| 12 | 6 | 1,00 | 0,67 | 0,83 | 50,0% | 16,7% | |
| 13 | 7 | 0,86 | 0,43 | 0,71 | 28,6% | 14,3% | |
| 14 | 7 | 0,86 | 0,57 | 1,14 | 28,6% | 14,3% | |
| 15 | 7 | 0,57 | 0,43 | 1,57 | 28,6% | 28,6% | |
| 16 | 6 | 0,50 | 0,50 | 1,00 | 50,0% | 33,3% |