Anglia · 2026/27 szezon
Championship 2026/27: eredmények, tabella és program
Championship 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 14.
- Mérkőzés
- 168
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 14
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 03:28
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 85/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
168 mérkőzés
24 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
95,5% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek4 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Middlesbrough758010052Javuló trend ↑2Stoke City69776872Gyengülő trend ↓3Southampton66707664Javuló trend ↑4West Ham656710048Gyengülő trend ↓5Birmingham60607660Javuló trend ↑6Swansea56636052Stabil trend →7West Brom56605264Javuló trend ↑8Wolves52575652Javuló trend ↑9Portsmouth51534464Javuló trend ↑10Bristol City50575252Gyengülő trend ↓11Sheffield Utd49536048Javuló trend ↑12QPR47436444Stabil trend →13Blackburn44475640Javuló trend ↑14Norwich41407228Stabil trend →15Cardiff40375640Javuló trend ↑16Wrexham40404840Gyengülő trend ↓17Millwall39376424Javuló trend ↑18Lincoln36404428Gyengülő trend ↓19Burnley35275236Javuló trend ↑20Bolton3233644Gyengülő trend ↓21Derby26203228Gyengülő trend ↓22Charlton25172424Stabil trend →23Watford23203220Stabil trend →24Preston21173216Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
W. LankshearMiddlesbrough · Támadó88,42
J. BowenWest Ham · Középpályás79,63
C. LarinSouthampton · Támadó78,94
Léo ScienzaSouthampton · Középpályás78,15
F. AzazSouthampton · Középpályás72,4
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
154 meccsChampionship 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,25 | 2,33 | 1,25 | 75,0% | 75,0% | |
| 2 | 13 | 2,08 | 2,15 | 1,00 | 76,9% | 61,5% | |
| 3 | 13 | 2,00 | 1,54 | 1,00 | 38,5% | 61,5% | |
| 4 | 13 | 1,85 | 1,77 | 1,23 | 61,5% | 61,5% | |
| 5 | 13 | 1,85 | 1,46 | 1,08 | 69,2% | 46,2% | |
| 6 | 13 | 1,77 | 1,77 | 1,00 | 61,5% | 69,2% | |
| 7 | 13 | 1,77 | 1,54 | 1,23 | 61,5% | 61,5% | |
| 8 | 13 | 1,69 | 2,54 | 1,38 | 69,2% | 76,9% | |
| 9 | 13 | 1,54 | 1,62 | 1,23 | 61,5% | 61,5% | |
| 10 | 12 | 1,50 | 1,25 | 1,33 | 58,3% | 50,0% | |
| 11 | 13 | 1,46 | 1,31 | 1,15 | 53,9% | 53,9% | |
| 12 | 13 | 1,46 | 1,23 | 1,15 | 53,9% | 46,2% | |
| 13 | 12 | 1,42 | 1,75 | 1,58 | 50,0% | 75,0% | |
| 14 | 13 | 1,38 | 1,46 | 1,54 | 69,2% | 76,9% | |
| 15 | 13 | 1,15 | 1,77 | 1,85 | 69,2% | 76,9% | |
| 16 | 13 | 1,08 | 1,46 | 1,54 | 69,2% | 61,5% | |
| 17 | 13 | 1,08 | 1,15 | 1,46 | 61,5% | 46,2% | |
| 18 | 13 | 1,08 | 1,38 | 2,00 | 61,5% | 69,2% | |
| 19 | 13 | 1,08 | 0,85 | 1,62 | 53,9% | 53,9% | |
| 20 | 12 | 1,00 | 1,08 | 1,92 | 58,3% | 66,7% |