Zimbabwe · 2026/27 szezon
Premier Soccer League 2026/27: eredmények, tabella és program
Premier Soccer League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 31.
- Mérkőzés
- 56
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:12
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 78/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
56 mérkőzés
18 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
29,1% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek13 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
CAPS UnitedScotland Mabvuku0–1VégeHuntersHighlanders1–1VégeTriangle UnitedSimba Bhora2–0VégeAgamaTelOne3–2VégeManica DiamondsBulawayo Chiefs0–1VégeHardrockMWOS3–2VégeNgezi PlatinumDynamos1–1VégeChicken InnKariba0–0VégeHerentalsPlatinum0–3VégeHighlandersManica Diamonds0–0VégeKaribaAgama0–1VégeTelOneHunters2–3Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Hardrock911008773Stabil trend →2Ngezi Platinum64675380Gyengülő trend ↓3Scotland Mabvuku59614780Javuló trend ↑4MWOS58567367Gyengülő trend ↓5Platinum57613387Gyengülő trend ↓6Hunters56615360Javuló trend ↑7Triangle United56614767Gyengülő trend ↓8Chicken Inn54562787Javuló trend ↑9CAPS United51502787Javuló trend ↑10Agama43504047Javuló trend ↑11Highlanders41332377Gyengülő trend ↓12Dynamos39332966Javuló trend ↑13Simba Bhora33282753Javuló trend ↑14Kariba31281360Javuló trend ↑15Bulawayo Chiefs27222047Gyengülő trend ↓16Manica Diamonds2511067Javuló trend ↑17TelOne2311477Javuló trend ↑18Herentals20172027Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
55 meccsPremier Soccer League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 3,00 | 2,17 | 0,67 | 50,0% | 50,0% | |
| 2 | 6 | 2,00 | 1,33 | 0,50 | 33,3% | 16,7% | |
| 3 | 6 | 1,83 | 1,17 | 0,50 | 33,3% | 33,3% | |
| 4 | 6 | 1,83 | 0,83 | 0,33 | 0,0% | 16,7% | |
| 5 | 6 | 1,83 | 1,33 | 1,00 | 66,7% | 50,0% | |
| 6 | 6 | 1,83 | 1,17 | 0,83 | 33,3% | 33,3% | |
| 7 | 6 | 1,67 | 1,83 | 0,83 | 33,3% | 50,0% | |
| 8 | 6 | 1,67 | 0,67 | 0,33 | 33,3% | 16,7% | |
| 9 | 6 | 1,50 | 0,67 | 0,33 | 16,7% | 0,0% | |
| 10 | 6 | 1,50 | 1,00 | 1,33 | 33,3% | 50,0% | |
| 11 | 7 | 1,00 | 0,57 | 0,57 | 28,6% | 0,0% | |
| 12 | 7 | 1,00 | 0,71 | 0,86 | 57,1% | 0,0% | |
| 13 | 6 | 0,83 | 0,67 | 1,17 | 50,0% | 50,0% | |
| 14 | 6 | 0,83 | 0,33 | 1,00 | 16,7% | 16,7% | |
| 15 | 6 | 0,67 | 0,50 | 1,33 | 33,3% | 33,3% | |
| 16 | 6 | 0,50 | 0,50 | 1,83 | 33,3% | 50,0% | |
| 17 | 6 | 0,33 | 0,00 | 0,83 | 0,0% | 0,0% | |
| 18 | 6 | 0,33 | 1,17 | 2,33 | 66,7% | 66,7% |