Anglia · 2026/27 szezon
League One 2026/27: eredmények, tabella és program
League One 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 8.
- Mérkőzés
- 166
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 3
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 20:27
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 84/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
166 mérkőzés
24 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
94,2% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek15 másodperce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Sheffield WednesdayBlackpool1–1VégeWycombeBurton Albion2–0VégeWiganBromley3–2VégeStockport CountyAFC Wimbledon2–1VégePeterboroughLuton0–2VégeMilton Keynes DonsDoncaster6–1VégeMansfield TownNotts County0–2VégeLeicesterStevenage2–2VégeBarnsleyOxford United1–1VégePlymouthReading0–0VégeLeyton OrientCambridge United3–0VégeBradfordHuddersfield0–3Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Huddersfield68708464Javuló trend ↑2Stockport County63676868Stabil trend →3Oxford United61636468Stabil trend →4Luton60637260Javuló trend ↑5Reading59606864Javuló trend ↑6Plymouth56636848Gyengülő trend ↓7Leicester53578036Javuló trend ↑8Stevenage51506060Stabil trend →9Wycombe51537236Stabil trend →10Bradford50532876Gyengülő trend ↓11Leyton Orient50476064Stabil trend →12Sheffield Wednesday49475260Gyengülő trend ↓13Mansfield Town49506840Javuló trend ↑14Milton Keynes Dons49507632Javuló trend ↑15Cambridge United46475640Gyengülő trend ↓16Notts County41404056Javuló trend ↑17Burton Albion35334036Stabil trend →18Blackpool33275624Stabil trend →19Doncaster33334428Gyengülő trend ↓20Wigan32333636Javuló trend ↑21Peterborough30233636Javuló trend ↑22AFC Wimbledon30303228Gyengülő trend ↓23Barnsley29274816Gyengülő trend ↓24Bromley2017360Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
M. SmithMansfield Town · Támadó86,52
J. MagennisStevenage · Támadó85,43
E. RiisLeicester · Támadó83,94
Derensili Sanches FernandesHuddersfield · Középpályás82,25
Mason BurstowSheffield Wednesday · Támadó77,0
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
155 meccsLeague One 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 2,15 | 2,08 | 0,85 | 69,2% | 69,2% | |
| 2 | 12 | 1,92 | 1,67 | 0,92 | 66,7% | 58,3% | |
| 3 | 14 | 1,86 | 1,86 | 1,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 4 | 13 | 1,77 | 2,00 | 1,54 | 76,9% | 69,2% | |
| 5 | 13 | 1,69 | 1,92 | 1,00 | 53,9% | 53,9% | |
| 6 | 13 | 1,69 | 0,77 | 0,62 | 15,4% | 15,4% | |
| 7 | 14 | 1,64 | 1,50 | 1,36 | 42,9% | 50,0% | |
| 8 | 13 | 1,54 | 1,69 | 1,08 | 53,9% | 46,2% | |
| 9 | 12 | 1,50 | 1,67 | 1,50 | 58,3% | 66,7% | |
| 10 | 14 | 1,50 | 1,50 | 1,50 | 85,7% | 64,3% | |
| 11 | 13 | 1,46 | 1,69 | 1,46 | 61,5% | 69,2% | |
| 12 | 13 | 1,38 | 1,69 | 1,54 | 69,2% | 53,9% | |
| 13 | 13 | 1,38 | 1,62 | 1,77 | 76,9% | 53,9% | |
| 14 | 12 | 1,33 | 1,42 | 1,08 | 50,0% | 50,0% | |
| 15 | 13 | 1,31 | 1,46 | 1,08 | 38,5% | 46,2% | |
| 16 | 14 | 1,21 | 1,29 | 1,50 | 64,3% | 64,3% | |
| 17 | 12 | 1,17 | 1,08 | 1,17 | 58,3% | 25,0% | |
| 18 | 12 | 1,00 | 1,42 | 1,75 | 66,7% | 58,3% | |
| 19 | 13 | 1,00 | 0,69 | 1,62 | 38,5% | 46,2% | |
| 20 | 13 | 0,92 | 1,08 | 1,69 | 53,9% | 46,2% |