Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Elite One logó
Cameroon · 2027/28 szezon

Elite One 2027/28: eredmények, tabella és program

Elite One 2027/28 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 3.

Mérkőzés
21
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 8
Helyi adat
2026. 11. 01. 12:08
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 80/100
21 mérkőzés 15 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 50,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek3 perce

Csapat0
Mérkőzés21
Befejezett12
Élő0
Következő8
Aktuális fordulóRegular Season - 3

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Elite One 2027/2028

12 meccs
Befejezett meccs12
Gól / meccs3,00
BTTS75,0%
Over 2,575,0%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Aigle Royal22,003,001,0050,0%100,0%
2Unisport Bafang22,002,000,5050,0%50,0%
3Stade Renard22,002,001,50100,0%100,0%
4Canon22,001,000,5050,0%50,0%
5Panthère21,502,002,00100,0%100,0%
6Aigle Royal de Moungo21,501,501,50100,0%100,0%
7Victoria United21,501,002,0050,0%100,0%
8Dynamo de Douala21,001,501,50100,0%50,0%
9Gazelle11,000,000,000,0%0,0%
10PWD Bamenda20,501,502,00100,0%50,0%
11APEJES Academy20,501,001,50100,0%50,0%
12Union Abong-Mbang20,501,003,0050,0%100,0%
13Cotonsport10,001,002,00100,0%100,0%