Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ligue 1 logó
Congo DR · 2026/27 szezon

Ligue 1 2026/27: eredmények, tabella és program

Ligue 1 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 3.

Mérkőzés
35
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 1
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 65/100
35 mérkőzés 26 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 0,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek1 órája

Csapat0
Mérkőzés35
Befejezett30
Élő0
Következő1
Aktuális fordulóRegular Season - 3

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Ligue 1 2026/2027

30 meccs
Befejezett meccs30
Gól / meccs1,37
BTTS33,3%
Over 2,523,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Vita Club13,003,000,000,0%100,0%
2Maniema Union13,002,001,00100,0%100,0%
3Anges Verts32,001,000,330,0%0,0%
4Saint Eloi Lupopo22,001,000,000,0%0,0%
5Etoile de Kivu22,001,000,5050,0%50,0%
6Simba31,670,670,000,0%0,0%
7FC Mk de Kinshasa31,670,670,3333,3%0,0%
8Tanganyika31,671,331,00100,0%33,3%
9Don Bosco31,670,670,3333,3%0,0%
10Céleste31,671,000,6766,7%33,3%
11Malole31,670,670,3333,3%0,0%
12Étoile du Congo21,501,001,0050,0%50,0%
13Lubumbashi Sport21,501,001,0050,0%50,0%
14Blessing21,501,501,50100,0%100,0%
15AS New Soger31,000,000,000,0%0,0%
16Dauphins Noirs21,000,000,000,0%0,0%
17FC Renaissance11,000,000,000,0%0,0%
18JSK31,001,001,3366,7%66,7%
19CS Manika30,670,000,330,0%0,0%
20Sanga Balende30,670,330,6733,3%0,0%