Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Premier League logó
Syria · 2026/27 szezon

Premier League 2026/27: eredmények, tabella és program

Premier League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 4.

Mérkőzés
26
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 4
Helyi adat
2026. 11. 01. 09:12
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 80/100
26 mérkőzés 14 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 52,4% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Premier League 2026/2027

21 meccs
Befejezett meccs21
Gól / meccs1,90
BTTS33,3%
Over 2,533,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Al Karama42,502,000,2525,0%75,0%
2Horriya32,331,670,6766,7%33,3%
3Hottin42,001,250,7575,0%25,0%
4Wathba22,001,000,5050,0%0,0%
5Shorta41,751,000,5025,0%25,0%
6Al Taliya31,331,330,670,0%33,3%
7Jaish31,330,670,6733,3%0,0%
8Damascus Al-Ahli31,001,001,0033,3%33,3%
9Qamishli31,000,671,0033,3%33,3%
10Al Nawaeir31,000,671,6733,3%66,7%
11Al Wahda41,000,501,2525,0%25,0%
12Tishreen30,330,001,670,0%33,3%
13Foutoua30,000,332,0033,3%33,3%