Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Serie D - Girone F logó
Olaszország · 2026/27 szezon

Serie D - Girone F 2026/27: eredmények, tabella és program

Serie D - Girone F 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group F - 10.

Mérkőzés
90
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 26
Helyi adat
2026. 11. 01. 08:43
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 78/100
90 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 25,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek54 másodperce

Csapat0
Mérkőzés90
Befejezett64
Élő0
Következő26
Aktuális fordulóGroup F - 10

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Serie D - Girone F 2026/2027

64 meccs
Befejezett meccs64
Gól / meccs2,77
BTTS45,3%
Over 2,546,9%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1L'Aquila72,712,570,8642,9%71,4%
2Teramo82,382,751,5050,0%75,0%
3Foligno Calcio82,001,250,7537,5%25,0%
4Ancona81,752,001,0050,0%50,0%
5Atletico Ascoli81,631,501,2550,0%50,0%
6Notaresco81,501,501,1362,5%50,0%
7Vigor Senigallia71,431,862,2957,1%71,4%
8Lanciano FC81,381,631,6362,5%62,5%
9Montecchio Gallo71,291,001,0057,1%28,6%
10Real Giulianova71,291,291,4342,9%42,9%
11Termoli Calcio81,250,750,8825,0%25,0%
12Fossombrone81,251,382,1362,5%75,0%
13Pietralunga81,000,501,0012,5%12,5%
14Maceratese71,001,292,1457,1%57,1%
15Recanatese70,711,001,7157,1%57,1%
16Angelana70,570,571,1428,6%14,3%
17Sporting Trestina70,570,571,8614,3%28,6%