Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Serie D - Girone G logó
Olaszország · 2026/27 szezon

Serie D - Girone G 2026/27: eredmények, tabella és program

Serie D - Girone G 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group G - 10.

Mérkőzés
90
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 17
Helyi adat
2026. 11. 01. 06:48
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 78/100
90 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 28,8% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek3 perce

Csapat0
Mérkőzés90
Befejezett73
Élő0
Következő17
Aktuális fordulóGroup G - 10

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Serie D - Girone G 2026/2027

73 meccs
Befejezett meccs73
Gól / meccs2,92
BTTS61,6%
Over 2,558,9%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Monastir82,132,751,50100,0%100,0%
2Sarnese82,131,631,0075,0%62,5%
3Certosa V. Campagnano81,751,500,8850,0%50,0%
4Trastevere81,751,501,8862,5%62,5%
5Albalonga81,631,751,3875,0%50,0%
6Città di Anagni81,631,501,3850,0%75,0%
7Paganese81,502,251,5075,0%87,5%
8Ossese81,501,501,1350,0%50,0%
9Afragolese91,441,440,8922,2%44,4%
10Aranova91,331,561,6777,8%66,7%
11Unipomezia81,251,631,3875,0%50,0%
12Anzio81,250,630,6325,0%12,5%
13Sarrabus Ogliastra81,131,251,1350,0%50,0%
14Venafro81,130,881,3850,0%25,0%
15Budoni81,001,632,5075,0%87,5%
16Gelbison80,881,001,8862,5%75,0%
17Latte Dolce80,751,001,6375,0%50,0%
18Atletico Lodigiani80,130,882,6362,5%62,5%