Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Serie D - Girone I logó
Olaszország · 2026/27 szezon

Serie D - Girone I 2026/27: eredmények, tabella és program

Serie D - Girone I 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group I - 10.

Mérkőzés
90
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 18
Helyi adat
2026. 11. 01. 08:43
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 80/100
90 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 49,3% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek51 másodperce

Csapat0
Mérkőzés90
Befejezett71
Élő0
Következő18
Aktuális fordulóGroup I - 10

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Serie D - Girone I 2026/2027

71 meccs
Befejezett meccs71
Gól / meccs2,61
BTTS45,1%
Over 2,549,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Vibonese82,252,130,5050,0%37,5%
2Reggina82,132,000,6337,5%50,0%
3Sambiase82,131,500,7562,5%37,5%
4Calcio Avola82,001,501,0037,5%25,0%
5Licata82,001,381,6350,0%75,0%
6Digiesse PraiaTortora81,751,750,8837,5%37,5%
7Milazzo81,631,131,2537,5%50,0%
8Siracusa81,501,380,8850,0%37,5%
9Igea Virtus81,502,131,7587,5%75,0%
10AC Palermo71,431,431,2928,6%71,4%
11Gela81,251,130,7550,0%37,5%
12Trapani 190581,250,631,2525,0%25,0%
13Modica71,001,001,4328,6%42,9%
14CastrumFavara80,881,131,3837,5%50,0%
15Vigor Lamezia80,881,132,0037,5%75,0%
16Nissa80,751,131,6375,0%37,5%
17Ragusa80,250,751,8862,5%50,0%
18Enna80,250,252,6312,5%75,0%