Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
FA WSL logó
Anglia · 2026/27 szezon

FA WSL 2026/27: eredmények, tabella és program

FA WSL 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 8.

Mérkőzés
56
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 6
Helyi adat
2026. 11. 01. 12:03
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 84/100
56 mérkőzés 14 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 88,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek3 perce

Csapat0
Mérkőzés56
Befejezett50
Élő0
Következő6
Aktuális fordulóRegular Season - 8

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

FA WSL 2026/2027

50 meccs
Befejezett meccs50
Gól / meccs3,18
BTTS60,0%
Over 2,558,0%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Chelsea W72,713,000,5742,9%57,1%
2Manchester City W72,712,861,2985,7%71,4%
3London City Lionesses W72,292,711,1485,7%85,7%
4Manchester United W81,501,131,3862,5%50,0%
5Tottenham Hotspur W71,432,712,2971,4%85,7%
6Arsenal W71,291,001,1457,1%28,6%
7Aston Villa W71,291,292,0085,7%57,1%
8Everton W81,250,881,1337,5%37,5%
9Brighton W71,141,861,4357,1%57,1%
10Liverpool W71,141,711,4357,1%57,1%
11Birmingham City W70,861,291,8671,4%57,1%
12West Ham W70,860,711,8642,9%71,4%
13Crystal Palace W70,860,862,1442,9%42,9%
14Charlton Athletic W70,000,432,7142,9%57,1%