Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Tercera División RFEF - Group 3 logó
Spanyolország · 2026/27 szezon

Tercera División RFEF - Group 3 2026/27: eredmények, tabella és program

Tercera División RFEF - Group 3 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group 3 - 9.

Mérkőzés
81
Tabellás csapat
0
Élő / következő
1 / 0
Helyi adat
2026. 11. 01. 12:04
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 81/100
81 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 56,3% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Élő szezonadatok naprakészeképpen most

Csapat0
Mérkőzés81
Befejezett80
Élő1
Következő0
Aktuális fordulóGroup 3 - 9

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Tercera División RFEF - Group 3 2026/2027

80 meccs
Befejezett meccs80
Gól / meccs2,68
BTTS46,3%
Over 2,551,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Tropezón92,562,110,5644,4%66,7%
2Laredo82,252,250,6325,0%50,0%
3Bezana92,221,890,8955,6%44,4%
4Cayón92,221,220,2211,1%11,1%
5Revilla92,002,221,3366,7%66,7%
6Vimenor91,891,440,7844,4%44,4%
7Torina91,671,220,4444,4%33,3%
8Sámano81,632,001,0075,0%50,0%
9Atlético Mineros91,111,442,2255,6%77,8%
10Solares91,000,891,4433,3%44,4%
11Castro90,891,111,4433,3%44,4%
12Guarnizo90,891,111,6766,7%44,4%
13Barquereño90,890,781,7833,3%55,6%
14Atlético Albericia90,781,221,6755,6%44,4%
15Escobedo90,780,891,7855,6%55,6%
16Selaya90,780,671,5633,3%55,6%
17Velarde90,560,672,0044,4%44,4%
18Naval Reinosa90,561,112,5655,6%88,9%