Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
League Cup logó
Anglia · 2026/27 szezon

League Cup 2026/27: eredmények, tabella és program

League Cup 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Round of 16.

Mérkőzés
47
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 9
Helyi adat
2026. 10. 29. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
47 mérkőzés 55 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok elavultak2 napja

Csapat0
Mérkőzés47
Befejezett38
Élő0
Következő9
Aktuális fordulóRound of 16

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX

A szezon kiemelt játékosprofiljai

Játékosközpont ›

Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.

Szezonadatok

League Cup 2026/2027

38 meccs
Befejezett meccs38
Gól / meccs3,47
BTTS52,6%
Over 2,565,8%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Bournemouth23,003,500,000,0%100,0%
2Everton23,003,500,5050,0%100,0%
3Crystal Palace23,002,000,000,0%50,0%
4Tottenham13,005,001,00100,0%100,0%
5Reading13,003,000,000,0%100,0%
6West Ham13,004,001,00100,0%100,0%
7Sunderland23,002,001,0050,0%50,0%
8Wolves13,002,000,000,0%0,0%
9Coventry13,004,002,00100,0%100,0%
10Ipswich13,003,001,00100,0%100,0%
11Sheffield Utd13,002,001,00100,0%100,0%
12Barnsley13,003,002,00100,0%100,0%
13Chelsea32,333,001,3366,7%33,3%
14Bradford32,331,670,3333,3%33,3%
15Manchester City22,003,501,0050,0%100,0%
16Fleetwood Town22,002,500,5050,0%50,0%
17Newcastle32,001,671,6766,7%66,7%
18Brentford21,504,002,00100,0%100,0%
19Fulham21,501,500,500,0%50,0%
20Peterborough21,502,501,5050,0%50,0%