Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Angol FA-kupa logó
Malaysia · 2026/27 szezon

Angol FA-kupa 2026/27: eredmények, tabella és program

Angol FA-kupa 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Semi-finals.

Mérkőzés
27
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 1
Helyi adat
2026. 10. 23. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 74/100
27 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 88,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok elavultak8 napja

Csapat0
Mérkőzés27
Befejezett25
Élő0
Következő1
Aktuális fordulóSemi-finals

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Angol FA-kupa 2026/2027

25 meccs
Befejezett meccs25
Gól / meccs3,68
BTTS60,0%
Over 2,564,0%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Johor Darul Takzim FC53,005,400,8060,0%80,0%
2Terengganu13,003,002,00100,0%100,0%
3Selangor52,002,401,60100,0%100,0%
4Imigresen41,752,002,0075,0%75,0%
5Kuching FA51,602,000,8060,0%60,0%
6Negeri Sembilan21,501,502,0050,0%50,0%
7Penang41,501,503,0075,0%75,0%
8Kuala Lumpur FA41,251,001,0025,0%25,0%
9DPMM FC Brunei41,001,502,0050,0%50,0%
10Kelantan City41,001,251,7550,0%50,0%
11Sabah FA20,501,502,00100,0%100,0%
12Perak20,500,000,500,0%0,0%
13Kedah20,501,002,0050,0%50,0%
14Kelantan Red Warrior FC20,500,502,5050,0%50,0%
15Melaka20,000,501,5050,0%50,0%
16Damansara20,000,507,0050,0%100,0%