Nemzetközi · 2026/27 szezon
Africa Cup of Nations U20 2026/27: eredmények, tabella és program
Africa Cup of Nations U20 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Final.
- Mérkőzés
- 34
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 3
- Helyi adat
- 2026. 10. 30. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 72/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
34 mérkőzés
19 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
67,7% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak2 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Gambia U20Guinea U200–1VégeSierra Leone U20Senegal U202–2Tizenegyesek utánSenegal U20Guinea U202–3Hosszabbítás utánGambia U20Sierra Leone U202–0VégeCameroon U20Central African Rep. U201–0VégeCongo U20Gabon U202–0VégeSenegal U20Sierra Leone U200–0VégeGuinea U20Gambia U201–2VégeMali U20Liberia U203–0VégeCameroon U20Gabon U204–1VégeCongo U20Central African Rep. U200–2VégeMauritania U20Sierra Leone U202–2Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Cameroon U20961009387Stabil trend →2Guinea U2067805668Stabil trend →3Egypt U2066756070Stabil trend →4Gambia U2060674084Stabil trend →5Morocco U2058587060Stabil trend →6Senegal U2044426040Stabil trend →7Congo U2044424060Stabil trend →8Congo DR U2042334060Stabil trend →9Chad U2042334060Stabil trend →10Mali U2041334073Stabil trend →11Tunisia U2037253060Stabil trend →12Central African Rep. U2037333060Stabil trend →13Sierra Leone U2035254040Stabil trend →14Algeria U2035335030Stabil trend →15Libya U2033335020Stabil trend →16Mauritania U2031176020Stabil trend →17Liberia U202111047Stabil trend →18Gabon U201811277Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
31 meccsAfrica Cup of Nations U20 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3,00 | 2,33 | 0,33 | 33,3% | 33,3% | |
| 2 | 5 | 2,40 | 1,40 | 0,80 | 40,0% | 40,0% | |
| 3 | 4 | 2,25 | 1,50 | 0,75 | 25,0% | 25,0% | |
| 4 | 5 | 2,00 | 1,00 | 0,40 | 20,0% | 20,0% | |
| 5 | 4 | 1,75 | 1,75 | 1,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 6 | 4 | 1,25 | 1,50 | 1,50 | 75,0% | 75,0% | |
| 7 | 4 | 1,25 | 1,00 | 1,00 | 50,0% | 0,0% | |
| 8 | 3 | 1,00 | 1,00 | 0,67 | 0,0% | 33,3% | |
| 9 | 1 | 1,00 | 1,00 | 1,00 | 100,0% | 0,0% | |
| 10 | 1 | 1,00 | 1,00 | 1,00 | 100,0% | 0,0% | |
| 11 | 4 | 1,00 | 0,75 | 1,00 | 25,0% | 0,0% | |
| 12 | 4 | 1,00 | 1,25 | 1,75 | 75,0% | 50,0% | |
| 13 | 4 | 1,00 | 1,25 | 2,00 | 75,0% | 50,0% | |
| 14 | 4 | 0,75 | 0,75 | 1,00 | 75,0% | 25,0% | |
| 15 | 4 | 0,75 | 1,00 | 1,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 16 | 2 | 0,50 | 1,50 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 17 | 3 | 0,33 | 0,00 | 1,33 | 0,0% | 33,3% | |
| 18 | 3 | 0,33 | 0,67 | 2,33 | 66,7% | 33,3% |