Iraq · 2026/27 szezon
Iraqi League 2026/27: eredmények, tabella és program
Iraqi League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 12.
- Mérkőzés
- 120
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 6
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 73/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
120 mérkőzés
21 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
76,3% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak1 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Al-Karma69776472Gyengülő trend ↓2Al Shorta65676080Stabil trend →3Naft60634084Javuló trend ↑4Al-Jolan SC60636460Javuló trend ↑5Al Shorta56574080Stabil trend →6Al Zawra'a55576064Gyengülő trend ↓7Erbil55534876Gyengülő trend ↓8Newroz54533688Javuló trend ↑9Al Talaba53574068Stabil trend →10Duhok47436052Stabil trend →11Al Quwa Al Jawiya43374064Stabil trend →12Ghaz Al Shamal43402472Stabil trend →13Al Minaa Basra41404052Javuló trend ↑14Diyala39335240Javuló trend ↑15Al Karkh35306028Stabil trend →16Zakho35332848Gyengülő trend ↓17Gharraf32302448Javuló trend ↑18Naft Maysan32272844Javuló trend ↑19Al Kahrabaa32232456Gyengülő trend ↓20Mosul30274028Stabil trend →21Karbala24203616Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
114 meccsIraqi League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 2,18 | 1,55 | 0,73 | 54,6% | 45,5% | |
| 2 | 11 | 2,00 | 1,09 | 0,36 | 9,1% | 18,2% | |
| 3 | 2 | 2,00 | 1,50 | 0,50 | 50,0% | 0,0% | |
| 4 | 10 | 1,90 | 1,60 | 1,00 | 50,0% | 40,0% | |
| 5 | 11 | 1,73 | 1,27 | 0,55 | 36,4% | 18,2% | |
| 6 | 10 | 1,70 | 1,00 | 0,50 | 40,0% | 20,0% | |
| 7 | 11 | 1,64 | 1,36 | 0,82 | 18,2% | 36,4% | |
| 8 | 11 | 1,55 | 1,09 | 0,55 | 18,2% | 18,2% | |
| 9 | 12 | 1,50 | 1,17 | 1,08 | 41,7% | 41,7% | |
| 10 | 12 | 1,33 | 1,00 | 1,08 | 41,7% | 41,7% | |
| 11 | 12 | 1,25 | 1,58 | 1,33 | 66,7% | 41,7% | |
| 12 | 11 | 1,18 | 1,36 | 1,45 | 63,6% | 54,6% | |
| 13 | 11 | 1,09 | 0,55 | 0,73 | 36,4% | 0,0% | |
| 14 | 12 | 1,08 | 1,17 | 1,08 | 58,3% | 33,3% | |
| 15 | 12 | 1,08 | 0,67 | 1,17 | 41,7% | 41,7% | |
| 16 | 12 | 1,08 | 0,75 | 1,25 | 41,7% | 41,7% | |
| 17 | 12 | 1,00 | 1,08 | 1,67 | 50,0% | 58,3% | |
| 18 | 10 | 0,80 | 0,70 | 1,40 | 40,0% | 20,0% | |
| 19 | 12 | 0,75 | 1,25 | 1,75 | 66,7% | 50,0% | |
| 20 | 12 | 0,67 | 0,58 | 1,17 | 41,7% | 25,0% |