Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Eerste Divisie logó
Suriname · 2026/27 szezon

Eerste Divisie 2026/27: eredmények, tabella és program

Eerste Divisie 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group Stage.

Mérkőzés
22
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 10
Helyi adat
2026. 11. 01. 09:13
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
22 mérkőzés 11 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 0,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Eerste Divisie 2026/2027

12 meccs
Befejezett meccs12
Gól / meccs2,42
BTTS25,0%
Over 2,541,7%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Inter Moengotapoe23,003,000,000,0%50,0%
2Transvaal13,001,000,000,0%0,0%
3Leo Victor42,502,000,2525,0%50,0%
4Robin Hood32,002,671,0033,3%66,7%
5Voorwaarts22,001,500,5050,0%0,0%
6Broki30,670,331,3333,3%33,3%
7Notch20,500,000,500,0%0,0%
8Flora30,330,331,0033,3%33,3%
9FC Inter Wanica10,001,005,00100,0%100,0%
10PVV30,000,003,670,0%66,7%