Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Premier League logó
Ghana · 2026/27 szezon

Premier League 2026/27: eredmények, tabella és program

Premier League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 9.

Mérkőzés
81
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 8
Helyi adat
2026. 11. 01. 12:48
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 79/100
81 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 43,1% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek3 perce

Csapat0
Mérkőzés81
Befejezett72
Élő0
Következő8
Aktuális fordulóRegular Season - 9

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Premier League 2026/2027

72 meccs
Befejezett meccs72
Gól / meccs2,14
BTTS44,4%
Over 2,540,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Medeama82,131,750,8862,5%50,0%
2Hearts of Oak82,131,130,2512,5%25,0%
3Samartex81,881,130,6350,0%25,0%
4Swedru All Blacks81,751,000,6337,5%25,0%
5Port City91,671,220,7855,6%33,3%
6Aduana Stars81,630,880,6325,0%25,0%
7Bechem United81,631,381,1337,5%50,0%
8Asante Kotoko81,501,131,1362,5%37,5%
9Basake Holy Stars81,500,631,0012,5%12,5%
10Berekum Chelsea81,381,251,1337,5%50,0%
11Ashanti Gold81,381,251,1362,5%37,5%
12Bibiani Gold Stars81,251,001,1337,5%37,5%
13Karela81,131,001,3850,0%50,0%
14Vision91,111,221,2255,6%44,4%
15Heart of Lions81,001,001,5062,5%62,5%
16Young Apostles70,860,711,4342,9%57,1%
17Debibi United70,570,571,7128,6%57,1%
18Dreams80,380,881,7562,5%50,0%