Tajikistan · 2026/27 szezon
Vysshaya Liga 2026/27: eredmények, tabella és program
Vysshaya Liga 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 21.
- Mérkőzés
- 44
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 73/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
44 mérkőzés
12 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
77,8% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak1 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
IstaravshanRegar-TadAZ1–1VégeCSKA PomirIstiqlol0–1VégeEskhataParvoz1–1VégeSardor TursunzodaRavshan1–1VégeBarki TajikKhosilot Farkhor1–1VégeRegar-TadAZCSKA Pomir1–1VégeIstiqlolEskhata1–1VégeRavshanKhujand1–0VégeSardor TursunzodaIstaravshan2–0VégeKhosilot FarkhorKhatlon0–3VégeParvozBarki Tajik0–0VégeIstaravshanRavshan0–1Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Istiqlol80876492Stabil trend →2Regar-TadAZ57574683Javuló trend ↑3Khujand55583090Stabil trend →4Khatlon54507353Javuló trend ↑5Sardor Tursunzoda52478036Stabil trend →6Ravshan51505065Javuló trend ↑7Barki Tajik46405652Stabil trend →8CSKA Pomir42442760Javuló trend ↑9Eskhata40284053Stabil trend →10Khosilot Farkhor36334040Stabil trend →11Parvoz25242920Javuló trend ↑12Istaravshan21101731Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
36 meccsVysshaya Liga 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 2,60 | 1,60 | 0,20 | 20,0% | 20,0% | |
| 2 | 4 | 1,75 | 0,75 | 0,25 | 0,0% | 0,0% | |
| 3 | 7 | 1,71 | 1,14 | 0,43 | 28,6% | 14,3% | |
| 4 | 6 | 1,50 | 1,83 | 1,17 | 66,7% | 50,0% | |
| 5 | 8 | 1,50 | 1,25 | 0,88 | 50,0% | 25,0% | |
| 6 | 5 | 1,40 | 2,00 | 1,60 | 80,0% | 40,0% | |
| 7 | 6 | 1,33 | 0,67 | 1,00 | 33,3% | 16,7% | |
| 8 | 5 | 1,20 | 1,40 | 1,20 | 60,0% | 40,0% | |
| 9 | 6 | 1,00 | 1,00 | 1,50 | 50,0% | 33,3% | |
| 10 | 6 | 0,83 | 1,00 | 1,17 | 83,3% | 16,7% | |
| 11 | 7 | 0,71 | 0,71 | 2,00 | 42,9% | 57,1% | |
| 12 | 7 | 0,29 | 0,43 | 1,71 | 42,9% | 14,3% |