Myanmar · 2026/27 szezon
National League 2026/27: eredmények, tabella és program
National League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 6.
- Mérkőzés
- 35
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 74/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
35 mérkőzés
12 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
87,5% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak4 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Sagaing UnitedThitsar Arman2–1VégeHantharwady UnitedGFA1–0VégeShan UnitedDagon1–0VégeAyeyawady UnitedYangon United1–4VégeMyawadyYangon Royals1–3VégeI.S.P.EYadanarbon2–1VégeGFAMyawady5–1VégeDagonThitsar Arman1–0VégeYangon RoyalsSagaing United3–1VégeAyeyawady UnitedYadanarbon1–5VégeSagaing UnitedDagon2–4VégeHantharwady UnitedYadanarbon1–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Shan United81839080Stabil trend →2Yangon United727510060Stabil trend →3Dagon71729367Gyengülő trend ↓4Yangon Royals71788060Javuló trend ↑5Yadanarbon57566767Gyengülő trend ↓6I.S.P.E44478012Stabil trend →7Hantharwady United42473252Stabil trend →8Sagaing United37396713Javuló trend ↑9Thitsar Arman36286727Stabil trend →10GFA30226020Javuló trend ↑11Ayeyawady United2020400Stabil trend →12Myawady167320Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
32 meccsNational League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 2,50 | 2,25 | 0,50 | 25,0% | 50,0% | |
| 2 | 6 | 2,33 | 2,00 | 1,00 | 83,3% | 83,3% | |
| 3 | 4 | 2,25 | 3,00 | 1,00 | 75,0% | 75,0% | |
| 4 | 6 | 2,17 | 2,33 | 0,83 | 33,3% | 50,0% | |
| 5 | 6 | 1,67 | 1,67 | 0,83 | 50,0% | 50,0% | |
| 6 | 5 | 1,40 | 2,00 | 2,20 | 100,0% | 100,0% | |
| 7 | 5 | 1,40 | 0,80 | 1,20 | 20,0% | 20,0% | |
| 8 | 6 | 1,17 | 1,67 | 2,17 | 83,3% | 66,7% | |
| 9 | 6 | 0,83 | 1,67 | 1,83 | 83,3% | 83,3% | |
| 10 | 6 | 0,67 | 1,50 | 2,00 | 83,3% | 66,7% | |
| 11 | 5 | 0,60 | 1,00 | 3,60 | 80,0% | 100,0% | |
| 12 | 5 | 0,20 | 0,80 | 3,20 | 60,0% | 80,0% |