Svédország · 2026/27 szezon
Division 2 - Södra Svealand 2026/27: eredmények, tabella és program
Division 2 - Södra Svealand 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Relegation Final.
- Mérkőzés
- 72
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 72/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
72 mérkőzés
15 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
70,4% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak2 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Syrianska FCHanvikens SK7–5Hosszabbítás utánHanvikens SKSyrianska FC2–3VégeSmedbySleipner1–5VégeÖrebro SyrianskaEker Örebro3–1VégeNacka IliriaSyrianska FC3–2VégeKarlslundRågsved2–4VégeForwardHaninge3–3VégeFittjaNyköping4–1VégeFarstaLindo FF3–2VégeSleipnerFittja2–0VégeNyköpingKarlslund4–1VégeEker ÖrebroForward2–1Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Sleipner767710068Gyengülő trend ↓2Farsta75838464Gyengülő trend ↓3Rågsved56638032Stabil trend →4Karlslund54578828Gyengülő trend ↓5Örebro Syrianska53576052Javuló trend ↑6Nacka Iliria53636432Javuló trend ↑7Syrianska FC48479616Javuló trend ↑8Nyköping46476440Stabil trend →9Forward45407240Stabil trend →10Haninge45441000Javuló trend ↑11Fittja44434460Stabil trend →12Smedby32305220Gyengülő trend ↓13Hanvikens SK3001000Stabil trend →14Eker Örebro2213560Javuló trend ↑15Lindo FF1810440Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
71 meccsDivision 2 - Södra Svealand 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 2,50 | 2,10 | 0,90 | 50,0% | 80,0% | |
| 2 | 10 | 2,30 | 2,60 | 0,80 | 60,0% | 60,0% | |
| 3 | 10 | 1,90 | 2,00 | 1,70 | 70,0% | 80,0% | |
| 4 | 10 | 1,90 | 1,60 | 1,70 | 60,0% | 50,0% | |
| 5 | 10 | 1,70 | 2,20 | 1,80 | 60,0% | 90,0% | |
| 6 | 10 | 1,70 | 1,50 | 1,20 | 50,0% | 60,0% | |
| 7 | 10 | 1,40 | 1,60 | 1,50 | 50,0% | 70,0% | |
| 8 | 9 | 1,33 | 2,78 | 2,56 | 88,9% | 100,0% | |
| 9 | 10 | 1,30 | 1,10 | 1,00 | 40,0% | 40,0% | |
| 10 | 11 | 1,27 | 2,18 | 2,36 | 72,7% | 81,8% | |
| 11 | 10 | 1,20 | 1,80 | 1,50 | 70,0% | 70,0% | |
| 12 | 10 | 0,90 | 1,30 | 2,00 | 70,0% | 60,0% | |
| 13 | 10 | 0,40 | 1,40 | 3,10 | 70,0% | 80,0% | |
| 14 | 10 | 0,30 | 1,10 | 2,80 | 70,0% | 80,0% | |
| 15 | 2 | 0,00 | 3,50 | 5,00 | 100,0% | 100,0% |