Svájc · 2026/27 szezon
1. Liga Classic - Group 1 2026/27: eredmények, tabella és program
1. Liga Classic - Group 1 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group 1 - 12.
- Mérkőzés
- 88
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 2
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 65/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
88 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
2,3% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok frissítésre várnak21 órája
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Servette IICoffrane1–2VégePrishtina BernMeyrin5–1VégeLausanne Sport IIAzzurri Bienne0–1VégeVevey SportsMonthey2–3VégePortalban / GletterensLa Chaux-de-Fonds2–1VégeLancyEchallens2–0VégeChênoisStade Payerne3–1VégeSion IINaters3–1VégeMontheyPortalban / Gletterens0–1VégeCoffraneVevey Sports5–1VégeChênoisLausanne Sport II2–1VégeStade PayerneServette II3–3Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Azzurri Bienne849010068Javuló trend ↑2Prishtina Bern808310068Stabil trend →3Lausanne Sport II56538052Gyengülő trend ↓4Chênois55607244Gyengülő trend ↓5Portalban / Gletterens55577252Javuló trend ↑6Servette II49537624Gyengülő trend ↓7Monthey49506048Javuló trend ↑8Sion II48505252Stabil trend →9Coffrane44405652Javuló trend ↑10Naters3643640Stabil trend →11Lancy34335224Javuló trend ↑12Meyrin33275232Gyengülő trend ↓13Stade Payerne3233680Gyengülő trend ↓14La Chaux-de-Fonds2933520Javuló trend ↑15Echallens2627480Gyengülő trend ↓16Vevey Sports2313600Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
86 meccs1. Liga Classic - Group 1 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 2,73 | 2,64 | 0,91 | 72,7% | 72,7% | |
| 2 | 11 | 2,55 | 3,18 | 0,82 | 63,6% | 81,8% | |
| 3 | 10 | 1,70 | 1,80 | 1,20 | 80,0% | 70,0% | |
| 4 | 11 | 1,64 | 1,73 | 1,45 | 72,7% | 63,6% | |
| 5 | 11 | 1,64 | 1,45 | 1,18 | 72,7% | 54,6% | |
| 6 | 10 | 1,60 | 1,90 | 1,90 | 80,0% | 90,0% | |
| 7 | 11 | 1,55 | 1,91 | 1,18 | 81,8% | 54,6% | |
| 8 | 11 | 1,45 | 1,45 | 1,27 | 81,8% | 63,6% | |
| 9 | 11 | 1,27 | 1,73 | 2,55 | 90,9% | 90,9% | |
| 10 | 11 | 1,09 | 1,36 | 1,27 | 72,7% | 45,5% | |
| 11 | 10 | 1,00 | 1,30 | 1,90 | 80,0% | 70,0% | |
| 12 | 11 | 1,00 | 1,82 | 2,55 | 72,7% | 90,9% | |
| 13 | 11 | 1,00 | 1,27 | 2,36 | 63,6% | 72,7% | |
| 14 | 10 | 1,00 | 1,30 | 2,60 | 80,0% | 100,0% | |
| 15 | 11 | 0,73 | 1,27 | 1,82 | 72,7% | 63,6% | |
| 16 | 11 | 0,36 | 1,55 | 2,82 | 90,9% | 90,9% |