Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Pernambucano - 1 logó
Brazília · 2027/28 szezon

Pernambucano - 1 2027/28: eredmények, tabella és program

Pernambucano - 1 2027/28 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 4.

Mérkőzés
48
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 23
Helyi adat
2026. 11. 01. 06:33
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 78/100
48 mérkőzés 24 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 32,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek3 perce

Csapat0
Mérkőzés48
Befejezett25
Élő0
Következő23
Aktuális fordulóRegular Season - 4

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Pernambucano - 1 2027/2028

25 meccs
Befejezett meccs25
Gól / meccs1,96
BTTS44,0%
Over 2,532,0%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Central SC33,002,000,3333,3%66,7%
2Facilnet23,002,500,5050,0%100,0%
3Petrolina33,001,670,3333,3%33,3%
4América PE22,004,000,5050,0%50,0%
5Centro Limoeirense42,001,000,5050,0%0,0%
6Atlético PE21,500,500,500,0%0,0%
7Porto21,501,002,0050,0%100,0%
8Santa Fe PE21,000,500,5050,0%0,0%
9Sete de Setembro11,002,002,00100,0%100,0%
10Ipojuca11,002,002,00100,0%100,0%
11Ferroviario do Cabo11,001,001,00100,0%0,0%
12Belo Jardim21,000,000,000,0%0,0%
13Vera Cruz11,001,001,00100,0%0,0%
14Íbis21,001,001,00100,0%0,0%
15Ypiranga PE31,000,671,0033,3%33,3%
16Pesqueira30,670,671,0066,7%33,3%
17Salgueiro30,670,330,6733,3%0,0%
18Cha Grande30,670,330,6733,3%0,0%
19Aguia FC20,500,000,500,0%0,0%
20Serrano PE20,500,501,0050,0%0,0%