Oroszország · 2026/27 szezon
Supreme Division Women 2026/27: eredmények, tabella és program
Supreme Division Women 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 25.
- Mérkőzés
- 54
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 6
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 08:27
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 83/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
54 mérkőzés
13 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
79,2% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek13 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Ryazan WZvezda Perm W2–0VégeChertanovo WRostov W4–0VégeDinamo Moskva WYenisey W5–0VégeZenit WLokomotiv Moskva W3–1VégeKrylya Sovetov WSpartak Moskva W0–2VégeCSKA Moskva WKrasnodar W4–2VégeSpartak Moskva WChertanovo W3–1VégeRostov WRubin Kazan W1–1VégeKrasnodar WLokomotiv Moskva W0–1VégeKrylya Sovetov WZenit W0–1VégeDinamo Moskva WCSKA Moskva W1–2VégeYenisey WRyazan W1–3Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1CSKA Moskva W9510010077Stabil trend →2Zenit W84889585Gyengülő trend ↓3Spartak Moskva W83869189Gyengülő trend ↓4Lokomotiv Moskva W67716575Gyengülő trend ↓5Dinamo Moskva W62677060Gyengülő trend ↓6Chertanovo W39425530Javuló trend ↑7Krasnodar W34293449Javuló trend ↑8Krylya Sovetov W31241760Gyengülő trend ↓9Rubin Kazan W27242337Javuló trend ↑10Ryazan W24253515Javuló trend ↑11Rostov W2429239Gyengülő trend ↓12Zvezda Perm W23241726Javuló trend ↑13Yenisey W120119Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
48 meccsSupreme Division Women 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 3,00 | 3,29 | 0,57 | 42,9% | 71,4% | |
| 2 | 8 | 2,63 | 2,38 | 0,38 | 25,0% | 75,0% | |
| 3 | 7 | 2,57 | 2,29 | 0,29 | 14,3% | 42,9% | |
| 4 | 8 | 2,13 | 1,63 | 0,63 | 37,5% | 37,5% | |
| 5 | 8 | 2,00 | 1,75 | 1,00 | 37,5% | 50,0% | |
| 6 | 8 | 1,25 | 1,38 | 1,75 | 62,5% | 75,0% | |
| 7 | 7 | 0,86 | 0,86 | 1,29 | 42,9% | 28,6% | |
| 8 | 7 | 0,86 | 0,57 | 2,29 | 42,9% | 57,1% | |
| 9 | 8 | 0,75 | 0,88 | 2,13 | 37,5% | 75,0% | |
| 10 | 7 | 0,71 | 0,43 | 1,00 | 28,6% | 14,3% | |
| 11 | 7 | 0,71 | 0,57 | 1,57 | 28,6% | 28,6% | |
| 12 | 7 | 0,71 | 0,43 | 1,86 | 28,6% | 14,3% | |
| 13 | 7 | 0,00 | 0,29 | 2,29 | 28,6% | 42,9% |