Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Second League - Group 1 logó
Oroszország · 2026/27 szezon

Second League - Group 1 2026/27: eredmények, tabella és program

Second League - Group 1 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group 1 - 30.

Mérkőzés
96
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 72/100
96 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 66,7% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok frissítésre várnak14 órája

Csapat0
Mérkőzés96
Befejezett84
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóGroup 1 - 30

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Second League - Group 1 2026/2027

84 meccs
Befejezett meccs84
Gól / meccs2,90
BTTS53,6%
Over 2,557,1%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Sevastopol112,272,271,0045,5%54,6%
2Shahter Taganrog112,091,820,9145,5%36,4%
3Druzhba122,001,421,0850,0%50,0%
4Rubin Yalta111,911,731,2754,6%63,6%
5Pobeda111,911,641,5554,6%72,7%
6Rostov II111,731,450,9136,4%45,5%
7Kyzyltash111,551,641,5581,8%72,7%
8Nart Cherkessk121,331,421,3358,3%58,3%
9FK Chayka 2111,181,822,4572,7%81,8%
10Lugansk111,001,821,4554,6%72,7%
11Spartak Nalchik111,001,181,5563,6%54,6%
12Astrakhan120,831,081,7566,7%58,3%
13Izberbash110,820,911,6454,6%54,6%
14Dynamo Makhachkala II110,821,001,9136,4%45,5%
15Angust Nazran110,730,641,4527,3%36,4%