Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Second League - Group 2 logó
Oroszország · 2026/27 szezon

Second League - Group 2 2026/27: eredmények, tabella és program

Second League - Group 2 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group 2 - 30.

Mérkőzés
83
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 2
Helyi adat
2026. 11. 01. 18:34
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 72/100
83 mérkőzés 15 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 69,1% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek33 másodperce

Csapat0
Mérkőzés83
Befejezett81
Élő0
Következő2
Aktuális fordulóGroup 2 - 30

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Second League - Group 2 2026/2027

81 meccs
Befejezett meccs81
Gól / meccs2,52
BTTS48,2%
Over 2,550,6%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Chertanovo Moscow112,181,730,5536,4%45,5%
2Kosmos Dolgoprudny102,101,601,1050,0%60,0%
3Murom112,001,910,8245,5%63,6%
4Dinamo St. Petersburg111,821,360,4527,3%27,3%
5Tver111,821,640,8245,5%27,3%
6Baltika II111,271,361,5563,6%63,6%
7Spartak Moscow 2111,181,641,4563,6%63,6%
8Luki-Energiya111,181,001,2754,6%54,6%
9Cherepovets111,091,091,2745,5%45,5%
10Yenisey II111,091,451,8272,7%72,7%
11Iskra Smolensk111,091,182,0963,6%63,6%
12Irkutsk91,000,000,000,0%0,0%
13Torpedo Vladimir100,800,601,7030,0%40,0%
14Dinamo Vologda120,751,081,5858,3%66,7%
15Zvezda St. Petersburg110,731,002,1854,6%54,6%