Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Second League - Group 4 logó
Oroszország · 2026/27 szezon

Second League - Group 4 2026/27: eredmények, tabella és program

Second League - Group 4 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group 4 - 10.

Mérkőzés
72
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 1
Helyi adat
2026. 11. 01. 14:23
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 84/100
72 mérkőzés 12 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 85,9% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Second League - Group 4 2026/2027

71 meccs
Befejezett meccs71
Gól / meccs3,01
BTTS62,0%
Over 2,564,8%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Khimik Dzerzhinsk122,252,080,9250,0%66,7%
2Nosta121,921,501,2558,3%66,7%
3Akron II121,832,501,4258,3%66,7%
4Orenburg II121,751,921,3375,0%66,7%
5KDV121,751,331,4258,3%66,7%
6Dinamo Barnaul121,671,501,4266,7%66,7%
7Izhevsk121,421,331,3375,0%66,7%
8Rubin Kazan 2111,271,551,5572,7%63,6%
9Ural II111,001,181,5572,7%54,6%
10Krylya Sovetov II120,831,081,7550,0%58,3%
11Chelyabinsk II120,830,831,5041,7%50,0%
12Pobeda Nizhniy Novgorod120,671,252,6766,7%83,3%