Estonia · 2026/27 szezon
Cup 2026/27: eredmények, tabella és program
Cup 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Round of 16.
- Mérkőzés
- 14
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 01:08
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
14 mérkőzés
22 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
84,6% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek3 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Flora TallinnTallinna Kalev II10–1VégeFC Levadia TallinnKeila10–0VégeFC TallinnLaagri0–10VégeKuressaareSaku Sporting4–2VégeTammekaViimsi4–1VégeElvaTallinna Kalev3–2VégeFC TallinnHarju JK Laagri U215–0VégeNõmme UnitedVaprus3–2VégeFC Levadia TallinnPaide4–1VégeTrans NarvaKalju Nomme2–0VégeKeilaFlora III3–2Tizenegyesek utánOlympicSaku Sporting0–7Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Laagri96100100100Stabil trend →2FC Levadia Tallinn9610010080Stabil trend →3Trans Narva9210080100Stabil trend →4Nõmme United9210010060Stabil trend →5Flora Tallinn8810010060Stabil trend →6Tammeka8810010060Stabil trend →7Elva7910010020Stabil trend →8Kuressaare7910010020Stabil trend →9Saku Sporting515010020Stabil trend →10FC Tallinn47501000Stabil trend →11Keila3850600Stabil trend →12Vaprus220800Stabil trend →13Tallinna Kalev220800Stabil trend →14Flora III220800Stabil trend →15Tallinna Kalev II130400Stabil trend →16Paide130400Stabil trend →17Viimsi130400Stabil trend →18Kalju Nomme80020Stabil trend →19Hiiumaa80020Stabil trend →20Olympic4000Stabil trend →21Harju JK Laagri U214000Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
13 meccsCup 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3,00 | 7,00 | 0,50 | 50,0% | 100,0% | |
| 2 | 1 | 3,00 | 10,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 3 | 1 | 3,00 | 10,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 4 | 1 | 3,00 | 4,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 5 | 2 | 3,00 | 2,50 | 1,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 6 | 1 | 3,00 | 4,00 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 7 | 1 | 3,00 | 2,00 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 8 | 1 | 3,00 | 3,00 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 9 | 2 | 1,50 | 4,50 | 2,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 10 | 2 | 1,50 | 2,50 | 5,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 11 | 2 | 1,50 | 1,50 | 6,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 12 | 1 | 0,00 | 2,00 | 3,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 13 | 1 | 0,00 | 2,00 | 3,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 14 | 1 | 0,00 | 2,00 | 3,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 15 | 1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 16 | 1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 17 | 1 | 0,00 | 1,00 | 4,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 18 | 1 | 0,00 | 1,00 | 4,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 19 | 1 | 0,00 | 0,00 | 5,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 20 | 1 | 0,00 | 0,00 | 7,00 | 0,0% | 100,0% |